// Polski RP // Polski Roleplay // Zapraszamy! //

Polski Serwer Role-Play


#1 2013-04-26 17:10:30

InFamous

Moderator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 43
Punktów :   

Ganton Bulevard Crips

Opowieść o Tym gangu: Jest to gang z rozbitych innych gangów! W latach 40 wszystkie gangi toczyły ze sobą wojny, zaczęli się zabijać w tym pieprzonym South Central, nie którzy członkowie zaczęli uciekać, uciekli do innych krajów, innych miast! Wojna w South Central trwała tak długo, że już żadnego gangu tutaj nie ma!. W latach 50 nie które nie dobitki próbowały wracać, lecz im się to nie udało, ponieważ five-zero zastawili na nich pułapkę jeszcze na lotnisku, tam wszystkich rozgromili. Lata 60 W tych latach już nie było gangów w Los Santos, lecz San Fierro było jakimś ich siedliskiem, a w Las Venturas działo się po prostu piekło rząd zabijał każdego kto miał broń, czasami zabijali samych siebie.... Więc od tamtej pory z Liberty City i innych miast zaczęli przyjeżdżać do Lo Santos. Lata 70 i 80 minęły bardzo spokojnie, o dziwo w Los Santos nic się nie działo!. W 1993 roku urodził się mały człowiek, który od piątego roku życia chciał założyć gang! W wieku 13 lat zaczął mordować, w wieku 15 lat gwałcić, w wieku 16 lat mordować, gwałcić, porywać, i teraz ma 19 lat, a tego już się sami dowiecie co robi...
Nazwa: Ganton Boulevard Crips
Skiny:  Wyśle ci na PW!
Pojazdy: Stare, takie gangsterskie na sam początek, typu Majestic, Greenwood itd... Gdy się dorobimy bardziej, zaczniemy kupować do aut tuning, a jeszcze później będziemy kupować wózki szybkie... Specjalnie na pościgi hah.
Opis o sobie: Duncan Bricks, młody 19 letni gangster, który zamordował własnych rodziców w wieku 14 lat, siostre zgwałcił, a po tym umarła. Lecz została mu jedyna osoba w rodzinie, Carter Bricks, jest to jego brat! I teraz wrócił do Los Santos i mu pomaga we wszystkim.
Co będziesz robił mając swój gang/mafie : W Cripsiakach będą porwania, zabójstwa, wymuszenia, haracze, pościgi z policją, dilerka, ćpanie, zastraszanie.
Opis o tobie: Yo, jestem Bartek i mam 13 lat, interesuje się gangami (nawet w realu). Lubie komputery, szybkie furki i broń. Gram w drużynie piłkarskiej! Mam nadzieje, że akcji ze mną wam nie zabraknie!
Czym się interesujesz: Interesuje się bronią i samochodami, gangi to w ręcz moja pasja! Lubie mordować i gwałcić, najbardziej lubię wymuszać forse!
Wiek: 19 lat

Ekipa :

-
-
-
-
-
-
-

Ostatnio edytowany przez InFamous (2013-04-29 20:33:02)

Offline

 

#2 2013-04-26 17:22:15

Rexor

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ganton Bulevard Crips

Dobrze . Ja się zgadzam nie wiem co reszta Administracji **TAK**

PS. Opis o tobie to ((OOC))


-------------------------------------------------------------------
Greetings For admins Team as well as for server players
-------------------------------------------------------------------

Offline

 

#3 2013-04-29 20:42:26

Handzix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ganton Bulevard Crips

Ten gang już prosperuje?

Offline

 

#4 2013-04-29 23:23:56

InFamous

Moderator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Ganton Bulevard Crips

Są dwa gangi, Aztecas i Crips, my mamy pełno wozów, bo Aztecas to nowy gang, teraz jeszcze mafia powstaje xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutohokage.pun.pl www.mozepiwko.pun.pl www.waszaklasa.pun.pl www.nemesiswow.pun.pl www.world-of-mafia.pun.pl