// Polski RP // Polski Roleplay // Zapraszamy! //

Polski Serwer Role-Play


#1 2013-04-25 23:19:05

Rexor

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 27
Punktów :   

Wzór na Aplikacje Przestępczą

Opowieść o Tym gangu:
Nazwa:
Skiny(bez ss nie przyjmuje):
Pojazdy:
Opis o sobie:
Co będziesz robił mając swój gang/mafie :
Opis o tobie:
Czym się interesujesz:
Wiek:



Proszę Podania na Gangi pisać jako nowy post Żeby Gang był przyjęty musi się zgodzić co najmniej 2 administratorów.


-------------------------------------------------------------------
Greetings For admins Team as well as for server players
-------------------------------------------------------------------

Offline

 

#2 2013-04-26 04:54:17

InFamous

Moderator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: Wzór na Aplikacje Przestępczą

Opowieść o Tym gangu: Jest to gang z rozbitych innych gangów! W latach 40 wszystkie gangi toczyły ze sobą wojny, zaczeły się zabijać w tym pieprzonym South Central, nie którzy członkowie zaczęli uciekać, uciekli do innych krajów, innych miast! Wojna w South Central trwała tak długo, że już żadnego gangu tutaj nie ma!. W latach 50 nie które nie dobitki próbowały wracać, lecz im się to nie udało, ponieważ five-zero zastawili na nich płapkę jeszcze na lotnisku, tam wszystkich rozgromili. Lata 60 W tych latach już nie było gangów w San Fierro, lecz Los Santos było jakimś ich siedliskiem, a w Las Venturas działo się po prostu piekło rząd zabijał każdego kto miał broń, czasami zabijali samych siebie.... Więc od tamtej pory z Liberty City i innych miast zaczęli przyjeżdżać do San Fierro. Lata 70 i 80 mineły bardzo spokojnie, odziwo w San Fierro nic się nie działo!. W 1993 roku urodził się mały człowiek, który od piątego roku życia chciał założyć gang! W wieku 13 lat zaczął mordować, w wieku 15 lat gwałcić, w wieku 16 lat mordować, gwałcić, porywać, i teraz mam 19 lat, a tego już się sami dowiecie co robi...
Nazwa: San Fierro Boulevard Crips
Skiny:  107 dla lidera, 27 i 102
Pojazdy: To jest moim zdaniem nie potrzebne... Bo jak ktoś zakłada gang powinien już to mieć! Ale skoro pytasz to narazie mam Jestera, Majestica, FCR, Phoenixa. Ale do gangu będę tylko urzywał Majestica.
Opis o sobie: Duncan Bricks, młody 19 letni gangster, który zamordował własnych rodziców w wieku 14 lat, siostre zgwałcił, a po tym umarła. Lecz została mu jedyna osoba w rodzinie, Carter Bricks, jest to jego braciak! I teraz wrócił do San Fierro i mu pomaga we wszystkim.
Co będziesz robił mając swój gang/mafie : W Cripsiakach będą porwania, zabójstwa, wymuszenia, haracze, pościgi z policją, dilerka, ćpanie, zastraszanie.
Opis o tobie: Ekhem... To jest dwa razy tylko u góry to się nazywa "Opis o sobie".
Czym się interesujesz: Interesuje się bronią i samochodami, gangi to w ręcz moja pasja! Lubie mordować i gwałcić, najbardziej lubię wymuszać forse!
Wiek: 19 lat

Offline

 

#3 2013-04-26 09:36:34

Bananson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wzór na Aplikacje Przestępczą

InFamous napisał:

Skiny:  107 dla lidera, 27 i 102

Hmm, chciałeś pewnie napisać 28, 27 to skin budowniczego...

InFamous napisał:

i teraz mam 19 lat, a tego już się sami dowiecie co robi...

Trochę się boję Ciebie puścić w środowisko, niedługo pewnie moją postać zgwałcisz xD. Ale podanie jest, zgłosisz się do mnie.

Ostatnio edytowany przez Bananson (2013-04-26 09:43:50)

Offline

 

#4 2013-04-26 16:16:18

Rexor

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: Wzór na Aplikacje Przestępczą

Podanie. Takie o dopracuj skiny wyślij na PW i zrób na nowo w nowym poście.


-------------------------------------------------------------------
Greetings For admins Team as well as for server players
-------------------------------------------------------------------

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mozepiwko.pun.pl www.narutohokage.pun.pl www.nemesiswow.pun.pl www.waszaklasa.pun.pl www.world-of-mafia.pun.pl