// Polski RP // Polski Roleplay // Zapraszamy! //

Polski Serwer Role-Play


#1 2013-04-30 15:14:37

Handzix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 7
Punktów :   

{M} Aoyama-kai

Nazwa:Aoyama-kai
Skiny(bez ss nie przyjmuje):Skiny 117,118,120,122,123
Pojazdy:My bez frakcyjnych to nie gang.
Opis o sobie: Nie ma oczym gadać po prostu jestem człowiekiem który lubi dużo pograć.
Co będziesz robił mając swój gang/mafie : Zarabiał jakim sposobem jest napisane.
Opis o tobie: Lun Hungu to moje imię pochodze Tokiyo i mam 21 lat rodzina tylko kuzyn Mama i tata zostali zabici podczas napadu na bank wychowałem się na ulicy tak poznałem tajemniczego faceta który mnie przygarnoł nauczył strzelać i wydał w ręce mafi gdzie się wszystkie nauczyłem.
Czym się interesujesz:Grami xd
Wiek: 16 Lat

Opowieść o Tym gangu:
Prawdopodobnie najbardziej spektakularną walką, w której brali udział członkowie, Yakuza, była wojna gangów pomiędzy Aoyama-kai i 30 innymi gangami pod przywództwem Mitani-kumi. Trwała ponad 6 godzin a brało w niej udział około 1600-2000 gangsterów. Wszystko zaczęło się 22 grudnia 1925 r. kiedy dwa gangi wdały się w dyskusję o kontrakt na budowę
„Tokyo Denryoku Construction w Kanagawa”. Ośmiuset ludzi, z gangu Yakuza i robotników budowlanych walczyło po stronie Aoyama, a od 600-2000 ludzi walczyło po stronie Mitani.

Cała afera zaczęła się od wielkiej ceremonii na placu budowy, kiedy trzy taxi wypełnione gangsterami, którzy chcieli przejść na stronę Aoyama przez przypadek zostali zabrani do kwatery głównej Mitani. Zostali oni wzięci za szpiegów i zaatakowani. Dwie taksówki zdołały uciec, ale 5 ludzi z trzeciej taksówki zostało wziętych jako więźniowie. Trzech zostało zabitych a dwóch pozostałych związany i wywieziono do kwatery Aoyama. Był to wyraz straszliwej zniewagi i Aoyama-gumi zaatakowało Mitani-gumi.

Walka toczyła się na broń palną wszelkiej maści, miecze, rzeczy powszechnie dostępne na farmach(widły, sierpy) i pięści. Policja z Kawasaki nie mogła sobie poradzić z tą sytuacją i wezwała posiłki z Tokyo w skład, których wchodzili m.in. Kemie-Tai( Japońska tajna policja). Walka zakończyła się, kiedy Aoyama przywrócili spokój.

Nikt do końca nie wie ile ludzi zmarło i zostało rannych, ponieważ obie rodziny chciały uniknąć dyshonoru i podawały zaniżone liczby poległych. Szacuję się, że po obu stronach poległo około 150 ludzi.

Po tej walce Aoyama-kai odzyskała całkowitą niezależność od innej mafii chcąc poszeżyć wpływy mafi 5 ludzi wysokich rangą zostało wysłanych do Los Santos miasta w którym jak dobrze przypuszczali walka o narkotyki i pienądze to normalka .
Ale do rzeczy 5 ludzi zostało tu przysłanych to to by pobrać haracze i sprzedać Heroine klientą i czekać na dalsze instrukcje, zaraz po zebraniu haraczy okazało się że lewa reką samego BOSSa Aoyama-kai(Wiadome z telewizji) zdradziła wszystkich i ponad 800 gangsterów zostało pojmanych ludzie którym udało się uciec są  nieliczni lecz 5 osobowa grupa postanowiła nie wracać poniważ nie mają już do czego chcą oni utworzyć nowy  Aoyama-kai organizacje która zajmuje się Handlem Bronią,Narkotykami,Haraczami,I sprzedarza kradzionych samochodów na terenie Los Santos

Kolejnosc ważności rang
1- BOSS-Capitan-Protector- Wanna Be-Współpracownik
2-Right Hand-Capitan-Protector-Wanna Be-Współpracownik
Opis Rang (Napisze krótko)
Boss-To on myśli co i jak on rządzi tą całą kupą która została
Right Hand- Najbardzej zaufana Boss'a ma niemalże takie same prawa do rządzenia jak on
Capitan- Wtajemniczony w dużym stopniu i zaufany członek  Aoyama-kai
Protector- Średnio wtajemniczony członek mafii można na nim polegać
Wanna Be-Bardzo mało wtajemniczony członek musi się jeszcze wiele nauczyć
Wspópracownik-Nie jest to oficjalny członek mafii więc spisu sie nie spodzewajcie przynosi nam on różne informacje itp

Ostatnio edytowany przez Handzix (2013-05-01 00:00:41)

Offline

 

#2 2013-04-30 15:19:42

InFamous

Moderator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 43
Punktów :   

Re: {M} Aoyama-kai

Jestem ZA! Dobrze wyszło

Offline

 

#3 2013-04-30 19:43:44

Rexor

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: {M} Aoyama-kai

Jestem na *Tak* Gratulacje


-------------------------------------------------------------------
Greetings For admins Team as well as for server players
-------------------------------------------------------------------

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nemesiswow.pun.pl www.v-violence.pun.pl www.mozepiwko.pun.pl www.narutohokage.pun.pl www.waszaklasa.pun.pl